Zarejestruj się | Zapomniałem hasła
Dziś jest: 22 czerwca 2024, imieniny: Pauliny, Sabiny, Tomasza

Aktualności
powrót

Komunikat Działu HR w sprawie posiłków profilaktycznych

Informujemy, że od dnia 1 sierpnia 2020 roku, pracownicy Krosno Glass S.A. uprawnieni do otrzymywania posiłków profilaktycznych

będą otrzymywać kupony żywieniowe Sodexo.

Kupony można będzie realizować między innymi w garmażerkach zakładowych, jeśli będą prowadzone na terenie Krosno Glass.

Wraz z kuponami każdy pracownik otrzyma wykaz punktów akceptujących kupony Sodexo. Pracownicy zostaną również zapoznani z Regulaminem korzystania z kuponów żywieniowych, który m.in. określa następujące zasady:

·  Kupon Żywieniowy  na Posiłek Profilaktyczny uprawnia do nabycia tylko i wyłącznie posiłków w formie produktów spożywczych oraz usług gastronomicznych.

·  Kupon Żywieniowy nie podlega wymianie na gotówkę.

·  Okazicielowi Kuponu nie przysługuje prawo do otrzymania reszty w gotówce w przypadku, gdy wartość posiłku jest niższa niż nominał Kuponu.

·  W sytuacji, gdy wartość posiłku jest wyższa niż nominał Kuponu, okaziciel Kuponu zobowiązany jest do dopłacenia różnicy gotówką, kartą płatniczą lub zużycia kolejnego Kuponu (wedle swojego wyboru).

·  Punkt akceptujący Kupon Żywieniowy Pass na Posiłek Profilaktyczny ma prawo nie przyjąć Kuponu w sytuacji, gdy jest on uszkodzony (podarty, zmięty, sklejony, zabrudzony w stopniu uniemożliwiającym identyfikację).

·  Każdy Kupon posiada termin ważności, po upływie którego nie będzie podlegał realizacji.


ulotka informacyjna

Ostatnia modyfikacja: 0 0000, godz: 00:00:00
Wypowiedz się

Aby móc wypowiedzieć się musisz się zalogować.

AktualnościDziałalność KomisjiArtykułyPorady prawneGaleriaMultimediaUbezpieczeniaPrzydatne adresyDokumentySkład komisjiAnkietyKontakt
copyright © 2024
Organizacja Międzyzakładowa NSZZ Solidarność w Krosno Glass S.A.